کلیدر

گند به این فرهنگ گداپروری که میگه آدمها هر چی گداتر و بدبخت تر باشن، درستکارتر و صادق ترن و دقیقا زیر سلطه همین سیاست غلط، در حق رمانهای بی نظیری مثل کلیدر و بامدادخمار اجحاف شده. من که تا اینجای عمرم از این قشر جز خرافات و کثافت کاری چیزی ندیدم. خیانت، دروغ و زیر آب زدن فاکتور اصلی زندگی این مردمه، حتی مهر مادری که بین حیوانات امری ثابت شده است در بین این قشر کمرنگ شده و حتی از بین رفته!  و یک کلام پول حرف اول و اخر زندگی ایشان و میزنه. بیخود نیست که محمد میگفت فقر دیوار به دیوار کفر است. امان از عقده های فروخورده این قشر که وقتی گشاده میشوند اسیبهاشون جبران ناپذیره.

بله میدونم حقیقت چقدر تلخه! اونقدر که نه تنها کسی زیر بارش نمیره بلکه از شدت اعصبانیت کفر آدم در میاد. اما اگر کمی از موضع گداییه خودمون کوتاه بیاییم و منصفانه یه سری به تاریخ بزنیم میبینیم حق با منه و  هر جا گندی زده شده زیر سر رعیت بوده و کلا نشده این قوم حرکتی بزنه و خرابی به بار نیاره!!! ( مثال روشنش هم فقرای دوران ساسانی!!)

جالب اینجاست همه در حالی که به شدت با اربابان و خانها مخالفیم و ازشون بد گویی میکنیم، اوقات فراغت راه میوفتیم تو منازل و کاخهای مصادره شدشون و به به و چه چه راه میندازیم و لذت دنیا رو میبریم!!

من از فقر متنفرم و تمام سعیم رو میکنم تا با استفاده از امکاناتی که دارم کودکانی تربیت کنم که با  فراگیری کارهای فنی به پول و ثروت کافی برسند... فقط خداجون کمکم کن تا بیت زیر در مورد کودکان تحت پوشش من هیچ وقت مصداق پیدا نکنه...

یارب مباد آنکه گدا معتبر شود

گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود...

/ 1 نظر / 55 بازدید
حامد

برای رسیدن به ثروت باید پی به هنر اغلب ثروتمندان برد . در نتیجه هنز تمول یکی از آنها با شما همخوان خواهد بود و به ثروت میرسید - در عصر جدید ثروتمند زن و مرد نمیشناسه . همه باید متمول باشند